2009-03-18
Шини Toyo – лідери чемпіонатів

Протягом останнього вікенду шини Toyo відмінно себе зарекомендували у декількох автоспортивних заходах: Тім Сміт став переможцем у Атланті у Національному чемпіонаті SCCA Solo National (вуличні перегони у класі Street Touring S).

У змаганні SCCA Dixie National Tour, що проходило в South Georgia Motorsports Park, Такер Сміт став переможцем першої гонки сезону з шинами Proxes R1R, а друга позиція також належала шинам Proxes R1R – з пілотом Хейвардом Вагнером у перегонах класу Street Touring S.

У класі перегонів серед жінок Street Touring Ladies, перший та треті щаблі подіуму також належали шинам Toyo – Лора Вайт на автомобілі Honda Civic Si посіла першу позицію, а Тара Кнолл – третю. В класі Street Touring Sport другий та третій щаблі подіуму також належать шинам Toyo – з пілотами Метью Глагола та Крістофером Раймондом.

Atlanta Solo National – перший з 10-ти етапів серій, що відбувається по всій країні. Цього року Національний чемпіонат SCCA Solo відбудеться у вересні в штаті Небраска.

У Baja California 23rd ANNUAL TECATE SCORE San Felipe 250 Роббі Гордон на своєму Monster Energy / Toyo Tires Chevy Silverado trophy truck, обладнаному шинами Toyo Open Country M/T-R посів другу позицію у пустельних перегонах. Він також став переможцем у першому заїзді серій SCORE в місті Laughlin, що в Неваді. Маючи ці перемоги, Гордон є серйозним претендентом на перемогу у серіях чемпіонату з пустельних перегонів 2009 SCORE.

"Ми щиро вітаємо Тіма Сміта з перемогою, а також і інших пілотів, які посіли переможні позиції з шинами від Toyo", - сказав пан Стен Чен, голова з автоспорту компанії Toyo Tire U.S.A. Corp. "Ці перемоги – приклади того, що шини Toyo приносять перемогу".